Попереджувальна заява

15 лист/nov 2021 ……………………………………………………………………………………………………………………….. Дніпро, Україна

Про використання дітей українських Родів на українській землі в медичних експериментах.

1. Всі діти, що народжені на українській землі, до моменту їх особистого національного самовизначення є українськими дітьми – невід’ємною частиною потенціалу соборного Українського народу, як національної групи відповідно до визначення такої в Конвенції ООН про запобігання злочину геноциду та покарання за нього (1948 р.)

2. Природні батьки, фактичні або призначені опікуни, незалежно від раси, чи сповідання, чи етнічного походження, чи національного самовизначення, несуть абсолютну відповідальність за дотримання всіх прав українських дітей, в тому рахунку власних дітей, якщо вони народжені на українській землі.

3. Український народ, як національна група, що створює на українській землі власну самостійну і самоврядну державу – республіку Україна, гарантує недоторканність прав українських дітей до моменту їх свідомого національного самовизначення та гарантує покарання всім, хто причетний до використання українських дітей в медичних експериментах, а у випадках незворотних змін в здоров’ї чи репродуктивній функції українських дітей – Український народ визначає причетних терористами – організаторами геноциду українського народу та засуджує до смертної кари!

І Президент республіки Україна …………………………………………………………………………………… Анатолій Балахнін

You may also like...

4 коментарі

  1. Віктор :

    Нарешті. знайшлись ті хто не словом, а ділом готові захищати простих людей та дітей. Як до вас приєднатись та відкрити ваше представництво в нашому місті та районі.

  2. Елена :

    Подскажите а можно ли это заявление как предупреждение отправить для защиты наших детей в школы и в медучреждения?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.